Logo

MIMAR

IRFAN KIRAZ

FİRMAMIZ HAKKINDA

Firmamız 2001 yılında kurulmuş olup İstanbul’da birçok iş merkezi, konut, otel, restoran işlerinin proje ve inşaat uygulamalarını yapmıştır.

“YALI Mimarlık Mühendislik İnşaat” tarafınca üstlenilen işler, proje veya konseptin analiz, araştırma, eskiz, etüt ve tasarımıyla başlayıp tüm detaylar en küçük ayrıntısına kadar çözülerek gerçekleştirilir. Zemin, duvar, tavan ve cephe kaplamaları, yapılarda taşıyıcı sistem imalatları, bodrum, temel izolasyonları, döşeme, dış cephe kaplamaları, kapı, pencere, cephe doğramalarının imalat ve montajları yeni teknolojiye uygun şekilde yapılmaktadır.

Taahhüt ettiğimiz tüm inşaat işlerini yüksek teknik standartlarında teslim ederek haklı bir başarıyı elde eden “YALI Mimarlık Mühendislik İnşaat”, sürekli müşterileri arasında güven tazelemiştir.

Danışmanımız Prof. Dr Hülya Turgut Yıldız, Y. Mimar

KURUCUMUZ HAKKINDA

İrfan Kiraz
İrfan Kiraz Mimar


1963 yılında Malatya’da doğdu.İlk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra lise öğrenimini Kabataş Erkek Lisesin’de tamamlayıp 1984 yılında Mimar Sinan Üniversitesin’de mimarlık eğitimini tamamladı. Lisans eğitimini tamamlayarak aile şirketinde iş hayatına başladı. Yapmış olduğu yaklaşık 1500 adet konut inşaatının projelerini de çizerek tasarım ve uygulamayı bir arada yürüttü. 2001 yılında Yalı İnşaat Mimarlık ve Mühendislik firmasını kurup, İstanbul’da birçok iş merkezi, konut projesi ve uygulaması yaptı. Halen proje ve inşaat alanında hizmet vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır. Kızı mimar, oğlu da inşaat mühendisi olup birlikte sayısız işlere imza atmaktadırlar.

İletişim Bilgileri

Kayışdağı Cd. Uman Sk. Kumanlı Ap. No: 4/1 K.Bakkalköy 34750 Ataşehir / İstanbul

0532 207 55 79

0216 469 47 82


Bizimle İletişime Geçin

İnşaat - Taahhüt

İnşaat - Taahhüt

Mimarlık - Mühendislik

Mimarlık - Mühendislik

Tasarım

Tasarım

Projelendirme

Projelendirme

Statik Proje, Elektrik Proje, Mimari Proje, Makine Proje

3D Modelleme

3D Modelleme

Yapı

Yapı

İmar Barışı

İmar Barışı

Restorasyon

Restorasyon

İmar Barışı

Enerji Kimlik Belgesi

İmar Barışı

İş Takibi

İmar Barışı

Tadilat ve Dekorasyon